+420 722 579 528/602 340 348 Pondělí -Pátek 07:00 - 16:00

Zabýváme se prodejem a servisem v oblasti svařovací a řezací techniky světových značek již téměř 30 let.  Zajišťujeme kompletní servis jak pravidelnými prohlídkami a revizemi, tak dodáním materiálu přímo k zákazníkovi bez navýšení ceny.

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis firem EWM, Fronius, Esab, Formica, Kuhtreiber, Alfa-In, Omicron, KoWax a dalších výrobců. Dodáváme jednotlivé náhradní díly i kompletně funkční celky včetně ochranných pomůcek a dalšího příslušenství.

Prodej svařovacích zdrojů

Zabýváme se prodejem svařovací a řezací techniky světových značek Hypertherm, Esab, Fronius, Kuhtreiber, EWM, Omicron a jiné, prodejem náhradních a spotřebních dílu i kompletně funkčních celků včetně ochranných pomůcek, brusiva a dalšího příslušenství. Zajišťujeme kompletní servis jak pravidelnými prohlídkami a revizemi, tak dodáním materiálu přímo k zákazníkovi.

Opravy svařovacích zdrojů

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis značek Hypertherm, Esab, Fronius, Kuhtreiber, EWM, Omicron a dalších výrobců. Provádíme opravy i starších typů zdrojů od již neexistujících výrobců (WLSP 315, WSP 600, WMP 250, PP 315 atd. Opravy svařovacích zdrojů provádíme v co nejkratším termínu podle závažnosti problému.

Revize svařovacích zdrojů

Poskytujeme revize veškerých svařovacích strojů a zařízení. Revizi provádíme v pravidelných předepsaných termínech, je dobré, aby se těmto kontrolám věnovala pozornost z důvodu stárnutí zařízení, a tak se pravidelnou revizní kontrolou předešlo možným příčinám poškození zařízení dříve, než k němu dojde. Předejde se tím závažným poruchám a dalším problémům, které mohou ohrozit i zdraví pracovníka, jež zařízení používá.

Revize provádíme revizním přístrojem dle platných norem daných zákonem na našem servisním pracovišti nebo po domluvě se zákazníkem může přijet revizní technik přímo na místo určení. Provedení revize dokládáme revizní zprávou.

 Kalibrace – verifikace – kalibrace provádíme u svařovacích zdrojů podle nové normy 60974-14 , u zákazníka, spolu s bezpečnostní zkouškou a vyfoukáním zdroje. Součástí jsou zpravidla i drobné opravy, aby byl zdroj schopný bezpečného provozu.

Prodej svařovacích hořáků

V naší nabídce naleznete přehled několika nejprodávanějších svařovacích hořáků od různých výrobců, jako např. Abicor Binzel, Fronius, Kuhtreiber, ESAB a jiné. V případě, že v nabídce nenaleznete Vámi potřebný hořák nebo budete potřebovat poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem.

Výroba svařovacích kabelů, plazmových hořáků

Vyrábíme svařovací kabely dle požadované délky a zatížení na přání zákazníka. Plazmové hořáky sestavujeme a kompletujeme dle požadavku, umíme profesionálně zkrátit proudové vedení – koaxiál.

Opravy a renovace svařovacích a plazmových řezacích hořáků

Opravujeme a renovujeme svařovací  hořáky pro metody MIG/TIG chlazené vodou i plynem, Abicor-Binzel, Fronius, Esab. Plazmové řezací hořáky Hypertherm Powermax 800/900/1000/1250/1650, Powermax 45/65/85/105, přestavby strojních plazmových systémů.

Renovace redukčních ventilů

Provádíme výměnu vadných redukčních ventilů GCE za renovované.

Montáž rozvodů stlačeného vzduchu

Provádíme návrh a montáž rozvodů stlačeného vzduchu od firmy „Inaircom“, kde díky velkému výběru, variabilitě montážních prvků a příslušenství je prakticky jednoduché vytvořit pro dané zařízení potřebný systém rozvodů stlačeného vzduchu. Rozvody stlačeného vzduchu jsou kompatibilní a hodí se do jakékoliv situace podle daného místa.

Výhody systémů rozvodů stlačeného vzduchu od firmy:

Rozvodové trubky jsou uvnitř hladké, proto proudí stlačený vzduch plynule a bez překážek, takže je tlaková ztráta snížena na minimum. To šetří náklady, neboť kompresor může pracovat méně. Kromě toho trubky nekorodují, což zajišťuje jejich dlouhou životnost, a nevyžadují žádnou údržbu. Rozvody stlačeného vzduchu je možno také mezi sebou kombinovat.

Pálení přesných výpalků Laserem o výkonu 12kW

Nabízíme tvarové pálení  od tl. 1 – 40 mm.
Vypracování nabídky včetně materiálu
Provádění předvýrobní přípravy (kreslení pro obsluhu CNC stroje)
Zařízení umožňuje export CAD dat ve formátu dxf.

Výroba hydraulických hadic

Vyrábíme hydraulické hadice (hadice s koncovkami) o vnitřních průměrech DN 06, 08, 10, 12, 16, 20, 25, 32.

Výroba vzduchových hadic

Vyrábíme vzduchové hadice (hadice s koncovkami) o vnitřních průměrech DN 06, 08, 10, 12, 16, 20

Výměny hadic na řezacích strojích PIERCE

Close Menu
×