O nás:

Firma Mebo-weld s. r. o. je ryze česká firma, jejíž zakládající členové týmu působí v oboru svařovací techniky již 30 let. Zabýváme se obchodem, servisem a službami spojenými se svařovací a řezací technikou, abychom našim zákazníkům poskytovali komplexní služby.

Rozšířili jsme naši činnost o kovovýrobu, kde srdce tvoří 12kW vláknový laser, ohraňovací lis, svařovací a čistící laser, svařovnu a tým zkušených pracantů. Svařujeme MIG/MAG a TIG metodami.

Zákazníkům nabízíme zboží vč. dopravy a pravidelných závozů, poradenství přímo v provozech, technická řešení s našimi partnery jako jsou Fronius, EWM-Group, Esab a dalšími. Jsme dodavateli svařovacích materiálů jak pro běžné svařování, tak pro speciální aplikace.

V našem portfóliu služeb nechybí prodej a servis svařovacích hořáků, plazmových hořáků, revize a prohlídky svařovacích zdrojů v provozech u zákazníka, provádění kalibrací – verifikací podle IEC 60974-14.

V kamenné prodejně lze pořídit i ochranné pomůcky, samostmívací, ventilační masky předních světových výrobců, vše pro autogenní techniku, malé svařovací láhve, kompletní sety i komponenty pro svařování, pálení, pájení atd. Nechybí kompresory, sušičky vzduchu, filtry a další příslušenství.

Servisní tým vyjíždí k zákazníkům, kde jsou běžné servisní zásahy opraveny přednostně přímo v jeho dílnách. Specializujeme se na opravy strojních plazmových zdrojů Formica Nitra.

Svařovací zdroje jsme osadili našim zákazníkům do výrobních linek, poloautomatů a polohovadel a provázali např. se systémy AVC pro náročné svařovací procesy. V minulosti jsme zrekonstruovali i svařovací poloautomaty pod tavidlem ESAB s osazením nových řídicích systémů a zrenovováním mechanických částí starších svařovacích výložníků, orbitálních polohovadel atd.

Nyní pracujeme na tom, abychom špičkovou techniku svařovacích a čistících laserových zařízení mohli ukázat jak našim stávajícím, tak i potenciálním novým zákazníkům.

Náš tým čítá cca 25 lidí.