+420 722 579 528/602 340 348 Pondělí -Pátek 07:00 - 16:00

Zabýváme se prodejem a servisem v oblasti svařovací a řezací techniky světových značek, prodej náhradních a spotřebních dílu, zajišťujeme kompletní servis jak pravidelnými prohlídkami a revizemi, tak dodáním materiálu přímo k zákazníkovi bez navýšení ceny.

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis firem EWM, Fronius a Esab a dalších výrobců. Dodáváme jednotlivé náhradní díly i kompletně funkční celky včetně ochranných pomůcek a dalšího příslušenství.

Prodej svařovacích zdrojů

Zabýváme se prodejem svařovací a řezací techniky světových značek Esab, Fronius, Kuhtreiber, EWM, Omicron a jiné, prodejem náhradních a spotřebních dílu i kompletně funkčních celků včetně ochranných pomůcek, brusiva a dalšího příslušenství. Zajišťujeme kompletní servis jak pravidelnými prohlídkami a revizemi, tak dodáním materiálu přímo k zákazníkovi.

Opravy svařovacích zdrojů

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis značek Esab, Fronius, Kuhtreiber, EWM, Omicron a dalších výrobců. Opravujeme svařovací zdroje značek Esab, Fronius, Kuhtreiber, EWM, Omicron a jiné. Provádíme opravy i starších typů zdrojů od již neexistujících výrobců. Opravy svařovacích zdrojů provádíme v co nejkratším termínu podle závažnosti problému.

Verifikace a validace měřidel svařovacích zdrojů

Verifikace – jedná se o ověření, zda nastavené hodnoty dat (např. při validaci) jsou v toleranci přípustné daným měřícím systémem na svařovacím stroji.

Validace – je ověření opakovatelnosti metody postupu, činnosti nebo nastavených parametrů.

Na základě těchto měření se vystaví verifikační protokol.

Revize svařovacích zdrojů

Poskytujeme revize veškerých svařovacích strojů a zařízení. Revizi provádíme v pravidelných předepsaných termínech, je dobré, aby se těmto kontrolám věnovala pozornost z důvodu stárnutí zařízení, a tak se pravidelnou revizní kontrolou předešlo možným příčinám poškození zařízení dříve, než k němu dojde. Předejde se tím závažným poruchám a dalším problémům, které mohou ohrozit i zdraví pracovníka, jež zařízení používá.

Revize provádíme revizním přístrojem dle platných norem daných zákonem na našem servisním pracovišti nebo po domluvě se zákazníkem může přijet revizní technik přímo na místo určení. Provedení revize dokládáme revizní zprávou.

Prodej svařovacích hořáků

V naší nabídce naleznete přehled několika nejprodávanějších svařovacích hořáků od různých výrobců, jako např. Abicor Binzel, Fronius, Kuhtreiber, ESAB a jiné. V případě, že v nabídce nenaleznete Vámi potřebný hořák nebo budete potřebovat poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem.

Výroba svařovacích kabelů

Vyrábíme svařovací kabely dle požadované délky a zatížení na přání zákazníka.

Opravy a renovace svařovacích hořáků

Opravujeme a renovujeme svařovací hořáky chlazené vodou i plynem.

Renovace redukčních ventilů

Provádíme výměnu vadných redukčních ventilů za renovované.

Montáž rozvodů stlačeného vzduchu

Provádíme návrh a montáž rozvodů stlačeného vzduchu od firmy Schneider Bohemia, kde díky velkému výběru, variabilitě montážních prvků a příslušenství je prakticky jednoduché vytvořit pro dané zařízení potřebný systém rozvodů stlačeného vzduchu. Rozvody stlačeného vzduchu jsou kompatibilní a hodí se do jakékoliv situace podle daného místa.

Výhody systémů rozvodů stlačeného vzduchu od firmy Schneider Bohemia:

Rozvodové trubky jsou uvnitř hladké, proto proudí stlačený vzduch plynule a bez překážek, takže je tlaková ztráta snížena na minimum. To šetří náklady, neboť kompresor může pracovat méně. Kromě toho trubky nekorodují, což zajišťuje jejich dlouhou životnost, a nevyžadují žádnou údržbu. Rozvody stlačeného vzduchu je možno také mezi sebou kombinovat.

3 druhy spojovacího systému:

Zástrčkový systém „cvak a hotovo“ – trubky, rozdělovací krabice a spojky se spojují pouze jedním zacvaknutím. Toto spojení je rychlé, podle výrobce vydrží až desítky let a může být zatíženo až do 15 bar. Přestavění nebo rozšíření systému není problém. Zástrčkový systém se nejen snadno montuje, ale i demontuje, bez snížení kvality.

Šroubovací a svorkový systém – absolutně těsný. Do 13 bar. Šroubovací a svorkový systém pro trubky z umělé hmoty vhodné pro dlouhé rozvody stlačeného vzduchu a při vysokém průtoku vzduchu. Pro rozvody o průměru 32 až 63 mm, se zatížením do 13 bar.

Systém se závitovým šroubením s mosaznými spojkami – do 15 bar. Pro průtok stlačeného vzduchu více jak 4 000 l/min. Pro hliníkové trubky o průměru 32 až 63 mm. Splňuje nejvyšší nároky, a přesto se velmi snadno montuje.

Bezpečnost při maximálním komfortu obsluhy je zajištěna kvalitními ocelovými spojkami.

Přemýšlíte o novém kompletním řešení problematiky stlačeného vzduchu? Chcete dovybavit stávající zařízení? Nebo plánujete pořízení dalšího výrobku? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme nejen s výběrem výrobků, ale i s plánováním vašeho zařízení na stlačený vzduch.

Pálení přesných výpalků Plazmou

Nabízíme tvarové pálení CNC plasmou od tl. 1 – 25 mm.
Vypracování nabídky včetně materiálu
Provádění předvýrobní přípravy (kreslení pro obsluhu CNC stroje)
Zařízení umožňuje export CAD dat ve formátu dxf.

Výroba hydraulických hadic

Vyrábíme hydraulické hadice (hadice s koncovkami) o vnitřních průměrech DN 06, 08, 10, 12, 16, 20, 25, 32.

Výroba vzduchových hadic

Vyrábíme vzduchové hadice (hadice s koncovkami) o vnitřních průměrech DN 06, 08, 10, 12, 16, 20

Close Menu
×